Terminy

W dniach 24 i 25 listopada organizujemy dwa szkolenia z programu Symplex Small Business.

W sobotę 24 listopada „Szkolenie Small Business poziom 1″, natomiast w niedzielę 25 listopada „Szkolenie Small Business poziom 2″.

Każde ze szkoleń zaczyna się o 9.00 rano i trwa ok. 8 godzin, do godz. 17.00.  W trakcie szkolenia przewidujemy przerwę na kawę, a o godz. 14.00 obiad (w cenie szkolenia).

Pierwsze 5 godzin przebiega wg scenariusza opracowanego przez szkoleniowców. Kolejne 3 godziny są przeznaczone na pytania uczestników i objaśnianie interesujących ich kwestii.

Każdy użytkownik siedzi przy stanowisku komputerowym i może na bieżąco ćwiczyć omawiane zagadnienia, można zadawać pytania spoza zakresu szkolenia. Będziemy się starali na bieżąco na nie odpowiadać.

Prowadzący

Szkolenie prowadzi dwóch programistów, którzy na co dzień zawodowo zajmują się tworzeniem oprogramowania Small Business. Ponadto od 2008 roku prowadzą szkolenia dla nowych wdrożeniowców z tego programu.

Tematyka szkoleń

Small Business poziom 1, szczegółowy harmonogram jest dostępny na stronie:

http://baltek.pl/szkolenia/szkolenie-symplex-dla-uzytkownikow-small-business-poziom-1/

są to podstawy pracy w programie. Dotyczą one wystawiania dokumentów, magazynówki, rozliczeń z kontrahentami i raportów.

Small Business poziom 2, harmonogram jest dostępny na stronie:

http://baltek.pl/szkolenia/szkolenie-small-business-poziom-2/

na tym szkoleniu omawiamy możliwości współpracy programu z różnymi urządzeniami, takimi jak kasy i drukarki fiskalne, skanery, inwentaryzatory. Omawiamy także, jak wprowadzić w programie Small Business karty lojalnościowe, czy też jak zdefiniować promocje.

Miejsce szkolenia

Szkolenia odbędą się w sali komputerowej Zespołu Edukacyjnego we Włodowicach, na Dolnym Śląsku. Szczegóły na temat dojazdu zostaną przesłane osobom zapisanym na szkolenie na początku października. Osobom zainteresowanym prześlemy również dane kontaktowe do hoteli, położonych w pobliżu.

Warunki zapisania na szkolenie i koszt

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu, powinny zapisać się za pomocą formularza:
http://baltek.pl/formularz-zapisy-na-szkolenie/
Koszt udziału w tych szkoleniach to 300 zł za osobę za dzień. Warunkiem zapisania na szkolenie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł za osobę za dzień. W przypadku rezygnacji ze szkolenia wpłacający zaliczkę powinien zgłosić ten fakt nie później, niż do 20 listopada 2018. W przeciwnym wypadku zaliczka nie zostanie zwrócona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku zbyt małej ilości zapisanych osób.

Wpłaty należy dokonywać na konto PKO Inteligo: 89 1020 5558 0000 8802 3088 3048

jako tytuł wpłaty proszę umieścić NIP firmy.

Szkolenie Symplex Small Business listopad 2018